Neohodnoceno

VINTAGE V4 MFB FRD

Vyprodáno
Kód: HN190835
Značka: Vintage
9 990 Kč / ks
Kategorie: Basové
Hmotnost: 6 kg
HSCode: 9207901000
Annotation: Elektrická baskytara
Modelová řada V4 je řadou, která sdružuje elektrické baskytary typu Precision Bass. Tyto nástroje nabízí vzhledem k ceně nebývale kvalitní materiály, precizní zpracování a dobrý zvuk. Jsou tak ideální volbou nejen do začátku.

Celé tělo této kytary je vyrobeno z masivní olše. Krk, který je k tělu přišroubován, je javorový. Na hmatník je použit také javor a naleznete na něm 20 pražců. Menzura nástroje je standardních 864 mm, profil krku odpovídá typu „C“. Polohy jsou značeny typicky tečkami.

Nástroj je osazen jedním snímačem, a to single-coilem značky Wilkinson v pozici u kobylky. Zvuk je vskutku klasický a hodí se na jakoukoli podobu bluesové, rockové či popové hudby. Zvuk lze ovlivňovat klasicky pomocí potenciometrů hlasitosti a tónové clony.

Struny jsou na jedné straně uchyceny v ladicích mechanikách Wilkinson, na druhé straně do pevné kobylky. Stabilita ladění a dobrý sustain jsou tak zaručeny. Nultý pražec je plastový. Hardware je v chromovaném provedení.

Vintage V4 je velmi dobře vybavený nástroj, jehož kvalitní zpracování a perfektní zvuk si vás jistě získá. Tato elektrická baskytara jistě potěší nejednoho baskytaristu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: