Neohodnoceno

SANDBERG California VT4 Koa PFFB

Vyprodáno
Kód: HN210128
Značka: Sandberg
42 990 Kč / ks
Kategorie: Basové
Hmotnost: 5 kg
HSCode: 9207901000
Annotation: Elektrická baskytara
Elektrické baskytary Sandberg California VT vycházejí z osvědčeného designového konceptu Precision Bass. Stejně jako ostatní nástroje Sandberg jsou i tyto vyráběny v Německu z prvotřídních materiálů týmem zkušených kytarářů.

Tělo této baskytary je vyrobeno z kombinace exotického dřeva koa a mahagonu, krk je vyroben z kanadského javoru. Přišroubován je pomocí šesti šroubů. Hmatník je z dřeviny pau ferro a naleznete na něm 22 pražců. Menzura nástroje je 864 milimetrů. Kytara je osazena dvěma single coil snímači, jedním jazzovým a jedním splitem od německé firmy Delano. Na upravení zvuku lze použít potenciometr hlasitosti, Balance, pasivní tónovou clonu a aktivní dvoupásmový ekvalizér. Ten lze ale ze signálové cesty vyřadit přepnutím push/pull Volume ovladače, potenciometr Treble pak funguje jako Tone. Kobylka je typicky pevná s oddělenými kameny vyrobená firmou Sandberg. Na druhé straně kytary nalezneme ladicí mechaniky Sandberg.

Sandberg California VT jsou nástroje, které jistě osloví nejen všechny příznivce Precision Bass a jejich zvuku. Za danou cenu dostanete skutečně špičkovou baskytaru.

Firma Sandberg nabízí svým zákazníkům jedinečnou možnost nakonfigurovat si podle svých požadavků vlastní nástroj. Využijte této možnosti a postavte si svůj originál. Konfigurátor vám vygeneruje unikátní kód, který nám můžete zaslat a my vám nástroj naceníme a zjistíme další podrobnosti. Konfigurátor naleznete na stránkách výrobce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: