Neohodnoceno

SANDBERG California VM MT SBST MFB DTB RO

Vyprodáno
Kód: HN228190
Značka: Sandberg
46 190 Kč / ks
Kategorie: Basové
Hmotnost: 6 kg
HSCode: 9207901000
Annotation: Elektrická baskytara
Elektrické baskytary Sandberg California VM jsou nástroje vycházející z léty osvědčeného designového konceptu Precision Bass. Stejně jako ostatní nástroje Sandberg, i tyto jsou vyráběny v Německu, a to ze zcela prvotřídních materiálů týmem velmi zkušených kytarářů. O kvalitu se zde skutečně netřeba bát.

Tělo této baskytary je vyrobeno z prvotřídního evropského jasanu, krk i hmatník jsou pak vyrobeny z kanadského javoru v úpravě roasted, která jistě osloví nejen netradičním designem, ale také skvělými zvukovými vlastnostmi. Krk je k tělu přišroubován pomocí šesti šroubů, díky kterým je uložen ve zcela přesné poloze. Menzura nástroje je 864 milimetrů.

Kytara je osazena dvojicí snímačů – ve středové poloze se nachází typ single-coil, konkrétně jde o model Sandberg Splitcoil, u kobylky se o hutné basy stará Sandberg Humbucker. Na upravení zvuku lze použít potenciometr hlasitosti, pasivní tónovou clonu a aktivní dvoupásmový ekvalizér. Ten lze ale ze signálové cesty vyřadit pomocí push/pull volume ovladače, ovladač treble tak pracuje právě jako tone.

Kobylka je typicky pevná s oddělenými kameny a kromě skvělého přenosu vibrací poskytuje například možnost nastavení rozteče strun v rozmezí 18,5-20 mm. Na druhé straně kytary nalezneme ladicí mechaniky Sandberg.

Sandberg California VM jsou nástroje, které jistě osloví nejen všechny příznivce Precision Bass a jejich zvuku. Za danou cenu dostanete opravdu top baskytaru.

Firma Sandberg nabízí svým zákazníkům jedinečnou možnost nakonfigurovat si podle svých požadavků vlastní nástroj. Využijte této možnosti a postavte si svůj originál. Konfigurátor vám vygeneruje unikátní kód, který nám můžete zaslat a my vám nástroj naceníme a zjistíme další podrobnosti. Konfigurátor naleznete na stránkách výrobce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: