Neohodnoceno

SANDBERG California TM 4 MT BB PFF ADT

Vyprodáno
Kód: HN213546
Značka: Sandberg
36 690 Kč / ks
Kategorie: Basové
Hmotnost: 6 kg
HSCode: 9207901000
Annotation: Elektrická baskytara
Elektrické baskytary Sandberg California TM jsou nástroje vycházející z léty osvědčeného designového konceptu Jazz Bass. Stejně jako ostatní nástroje Sandberg, i tyto jsou vyráběny v Německu, a to ze zcela prvotřídních materiálů týmem velmi zkušených kytarářů. O kvalitu se zde skutečně netřeba bát.

Tato baskytara je postavena na základě modelové řady California, byla však výrazně upravena pro docílení specifického zvuku. Tělo je vyrobeno z jasanu a krk z kanadského javoru, který je připevněn šesti šrouby pro zvýšenou stabilitu. Tuto osvědčenou kombinaci doplňuje hmatník z Pau Ferro, osazený 22 pražci.

Baskytary Sandberg jsou precizně zpracované nástroje, které si po celém světě získaly velkou oblibu. Přijďte se o jejich kvalitě přesvědčit sami.

Firma Sandberg nabízí svým zákazníkům jedinečnou možnost nakonfigurovat si podle svých požadavků vlastní nástroj. Využijte této možnosti a postavte si svůj originál. Konfigurátor vám vygeneruje unikátní kód, který nám můžete zaslat a my vám nástroj naceníme a zjistíme další podrobnosti. Konfigurátor naleznete na stránkách Sandberg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: