Neohodnoceno

ORTEGA Stripedsu ACB

Skladem
Kód: HN161679
Značka: Ortega
17 430 Kč / ks
Kategorie: Basové
Hmotnost: 6.5 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Elektroakustická baskytara
Elektroakustická baskytara ACB Striped Suite patří do série Private Room, ve které najdeme nástroje z výběrových materiálů. Výroba každého z nich začíná pečlivým odkládáním těch nejlepších kusů dřeva, z nichž jsou následně ručně vyráběny unikátní nástroje - za použití klasických technik kombinovaných s nejmodernějším přístupem.

Tato baskytara přichází s revolučním řešením v podobě zabudovaného Armrestu – zkoseného místa na těle kytary, kde si můžete pohodlně opřít pravou ruku a plně se tak věnovat preciznímu vybrnkávání. Armrest je vyrobený z výběrové akácie, která je mateřským druhem dřeva koa.

Přední deska baskytary je vyrobená z masivního aljašského smrku, luby a zadní deska jsou z pruhovaného ebenu. Krk je z mahagonu a nachází se na něm palisandrový hmatník s dvaadvaceti pražci. Menzura nástroje odpovídá rozměru 812 mm, šířka nultého pražce je 45 mm. Kytara disponuje tělem o rozměru 122 mm.

Kobylka je z palisandru a k přesnému ladění slouží zlaté Die Cast mechaniky od Ortegy. Kytara je osazená aktivní elektronikou ORTEGA MagusPro-NL, ve které nechybí ladička. Zvuk je snímán podkobylkovým piezo snímačem.

Luxusní dojem z kytary podtrhuje i ozdobná rozeta kolem ozvučnice, vykládaná kombinací perleti, javorového a palisandrového dřeva.

Kytara je dodávána včetně kvalitního polstrovaného gigbagu z pevného nylonu a koženého popruhu s vyšitým logem firmy Ortega.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: