Neohodnoceno

ART & LUTHERIE Americana Faded Black CW Presys II

Skladem
Kód: HN245898
Značka: Art & Lutherie
23 490 Kč –20 % 18 790 Kč / ks
Kategorie: Akustické
Hmotnost: 5 kg
Annotation: Elektroakustická kytara
ART & LUTHERIE Americana Faded Black CW Presys II
23 490 Kč –20 %
Elektroakustická kytara Americana Faded Black CW Presys II z dílen kanadské firmy Art and Lutherie je Dreadnought odkazující svým vzhledem i zvukem k nástrojům z první poloviny dvacátého století. Jedná se o nástroj s polomasivní konstrukcí jako stvořený pro časté koncertování i práci ve studiu.

Tělo kytary je zhotoveno z masivní přední desky z tlakově testovaného cedru a zadní desky a lubů z vrstevné kanadské plané třešně. Ke krku ze stříbrolistého javoru je přilepen palisandrový hmatník. Stabilitu ladění zaručuje ukotvení strun přes nultý pražec z materiálu TusQ v ladících mechanikách s převodovým poměrem 16:1 a palisandrové kobylce. Pěkné zpracování podtrhuje pololesklá úprava přední desky v provedení Faded Black a tradiční prvky v podobě pickguardu z imitace perleti, obvodové lemovky topu a firemního loga na hlavici.

Možnost ozvučení nabízí podkobylkový piezo snímač Fishman Sonicore a předzesilovač Fishman Presys II s ovladačem hlasitosti, dvoupásmovým ekvalizérem, tlačítkem Phase pro potlačení efektu zpětné vazby a zabudovanou ladičkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: