Neohodnoceno

SEAGULL S6 Original Presys II

Vyprodáno
Kód: HN245928
Značka: Seagull
23 290 Kč / ks
Kategorie: Akustické
Hmotnost: 5 kg
Annotation: Elektroakustická kytara
Akustické kytary Seagull S6 patří k nejpopulárnějším modelům z nabídky kanadské značky. Nabízí dobré herní i zvukové vlastnosti za dostupnou cenu. Jsou k dostání v čistě akustických verzích i osazené aktivní elektronikou.

Přední deska modelu S6 Original Presys II je vyrobena z tlakově testovaného masivního cedru, zadní deska a luby jsou zhotoveny ze tří vrstev překližované plané třešně. Tato kombinace poskytuje kytaře vřelý vyvážený zvuk s průraznými středy a pevnými basy. Ke krku ze stříbrolistého javoru je přilepen palisandrový hmatník.

Možnost ozvučení nabízí podkobylkový piezo snímač Fishman Sonicore a předzesilovač Fishman Presys II s ovladačem hlasitosti, dvoupásmovým ekvalizérem, tlačítkem Phase pro potlačení efektu zpětné vazby a zabudovanou ladičkou. Struny jsou uchyceny v chromovaných ladících mechanikách a palisandrové kobylce. Pěkné zpracování podtrhuje rozeta se vzorem rybí kosti, oboustranná obvodová lemovka těla, pickguard z imitace želvoviny a firemní logo na typické hlavici kytar Seagull.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: