Neohodnoceno

SEAGULL Maritime SWS Maho Burnt Umber GT Presys II

Skladem
Kód: HN245921
Značka: Seagull
31 390 Kč / ks
Kategorie: Akustické
Hmotnost: 5 kg
Annotation: Elektroakustická kytara
Akustické kytary Seagull Maritime představují jednu z vyšších řad v nabídce kanadské značky. Jedná se o celomasivní nástroje (Solid Wood Series) charakteristické kombinací vřele znějícího mahagonu (luby, zadní deska) a tlakově testované masivní smrkové přední desky, která dodává zvuku potřebnou průraznost. Jsou k dostání v čistě akustických verzích i osazené aktivní elektronikou.

Tělo modelu Dreadnought Maritime SWS Maho Burnt Umber GT Presys II zdobí působivá lesklá povrchová úprava topu v provedení Burnt Umber a kontrastní saténová úprava zadní desky a lubů. Masivní materiály těla doplňují prvotřídní dřeva v podobě mahagonového krku a palisandrového hmatníku.

Možnost ozvučení nabízí podkobylkový piezo snímač Fishman Sonicore a předzesilovač Fishman Presys II s ovladačem hlasitosti, dvoupásmovým ekvalizérem, tlačítkem Phase pro potlačení efektu zpětné vazby a zabudovanou ladičkou. Struny jsou uchyceny v chromovaných ladících mechanikách a palisandrové kobylce. Pěkné zpracování podtrhuje rozeta se vzorem rybí kosti, oboustranná bílá obvodová lemovka těla a firemní logo na typické hlavici kytar Seagull.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: