Neohodnoceno

WALDEN WAG3030RCEH

Vyprodáno
Kód: HN214848
Značka: Walden
26 990 Kč
Kategorie: Akustické
Hmotnost: 4 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Elektroakustická kytara
WAG3030RCEH je elektroakustická kytara značky Walden s celomasivní konstrukcí, která kvalitními použitými dřevy, hardwarem a celkově důrazem na detail jistě potěší všechny muzikanty, co hledají cenově dostupnější nástroj s profi parametry.

Jedná se o kytaru s tvarem těla typu Grand Auditorium, které je univerzálně vhodné pro hru prstovou technikou a trsátkem. Přední deska nástroje je zhotovena z masivního cedru, zadní deska luby z masivního palisandru. Tato léty prověřená kombinace masivních dřev poskytuje kytaře nejen prvotřídní zvuk, ale i luxusní vzhled. Ke skvělým zvukovým vlastnostem nástroje přispívá i snížené vybrané žebrování přední desky (Low Mass Scalloped X), díky kterému top skvěle rezonuje a kytara je i o něco lehčí.

K mahagonovému krku s moderním úzkým C profilem je přilepen ebenový hmatník osazený dvaceti pražci. Stabilitu krku zajišťují kromě dvoucestné výztuhy i dvě přidané grafitové výztuže, které minimalizují riziko zkroucení krku. Zaoblený spodní výřez těla usnadňuje dohmat na vyšších polohách hmatníku.

Struny jsou přes kompenzovaný nultý a sedlový pražec z kosti ukotveny v ebenové kobylce a ladících mechanikách Graph Tech Ratio s individuálně nastaveným převodovým poměrem každé struny (od 12:1 po 39:1). Vzhled kytary zpestřuje řada dalších praktických i dekorativní prvků v podobě ergonomické ramenní opěrky z figurovaného javoru, matného finiše (UV polyesterový lak), lemovky z figurovaného javoru, rozety složené z dřevěných a perleťových (Abalone) prstenců nebo kolíčků do kobylky s perleťovými tečkami.

O ozvučení nástroje se stará aktivní elektronika Fishman Presys Blend, která využívá výhod kombinace snímání zvuku mikrofonem a podkobylkovým piezo snímačem Fishman Sonicore. Preamp instalovaný do lubu kytary nabízí ovladač hlasitosti, třípásmový ekvalizér, praktické funkce pro potlačení nežádoucích efektů (Notch filtr, Phase) a zabudovanou ladičku.

Kytara je dodávána v kufru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: