Neohodnoceno

VINTAGE V100PU1270 Proshop Vintage Black (rozbalené)

Skladem
Kód: HN247939
Značka: Vintage
41 914,60 Kč –27 % 30 500 Kč / ks
Kategorie: Elektrické
Hmotnost: 5 kg
Annotation: Elektrická kytara
VINTAGE V100PU1270 Proshop Vintage Black (rozbalené)
41 914,60 Kč –27 %
Zboží jeví drobné známky používání v důsledku vyzkoušení nebo krátkodobého vystavení zboží na prodejně.

V balení chybí originální gigbag.

Elektrická kytara V100PU1270 v single-cut LP designu je nástroj z dílen Vintage Pro Shopu. Podobně jako kytary V100 z řady Icon nabízí dotažený design a feel léty hraných nástrojů, tj jemnější i výraznější prvky umělé patiny hardware a výrazné oprýskání černého laku (úprava Distressed).

Tělo kytary je zhotoveno z mahagonu. K rovněž mahagonovému krku s příjemným „Soft C“ profilem je přilepen hmatník osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium. Orientaci po ploše hmatníku usnadňují polohové bloky.

Dva humbuckery Bare Knuckle Old Guard s Alnico 2 magnety poskytují kytaře vřelý tón a citlivost na dynamiku hry. Zvuk nástroje tak vynikne v řadě hudebních žánrů - blues, rocku, country či popu. Charakter tónu lze upravit pomocí dvou potenciometrů hlasitosti, tónových clon a třípolohovým přepínačem snímačů.

Struny jsou uchyceny v ladících mechanikách Grover a licenčním tremolu Bigsby. Set chromovaných zámků na popruh zaručuje pevné uchycení řemenu za jakýchkoliv okolností. Kytara je dodávána v obalu spolu s kytarovým popruhem a certifikátem pravosti.

Elektrické kytary firmy Vintage nabízí za velmi atraktivní cenu výborné zpracování i parametry, které byste našli i u mnohem dražších modelů. Tyto nástroje hrají opravdu dobře a nezklamou vás ani svým vzhledem. Jde o skvělou volbu pro začínající hráče, ale díky zvuku a hernímu komfortu je ocení i pokročilí kytaristé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: