Neohodnoceno

STRUNAL SCHÖNBACH Taranto 50/200 Bass Zebrano 3/4

Skladem
Kód: HN237885
32 990 Kč –25 % 24 740 Kč
Kategorie: Kontrabasy
Hmotnost: 16 kg
HSCode: 9202109000
Annotation: Akustický kontrabas
STRUNAL SCHÖNBACH Taranto 50/200 Bass Zebrano 3/4
32 990 Kč –25 %
Tento kontrabas patří do řady Talent, která je vhodná zejména pro začínající a mírně pokročilé hráče. Tyto nástroje jsou s oblibou využívány na základních uměleckých školách po celém světě. Své popularitě se těší zejména díky skvělému poměru kvality a ceny.

Tělo i luby tohoto nástroje jsou vyrobeny ze speciálního překližovaného dřeva Alpi Zebrano, které nástroji poskytuje netradiční a zajímavý vzhled, stejně jako skvělou rezonanci. Nástroj je opatřen přírodní povrchovou úpravou bez barvení a moření. Krk je vyroben z tvrdého bukového dřeva, hmatník, struník i bodec jsou z ebenu. Kobylka je francouzského typu, nástroj je osazen kvalitními německými mechanikami Rubner. Natažené jsou struny D'Addario Prelude

Společnost Strunal Schönbach navazuje na tři století trvající tradici výroby strunných nástrojů v regionu. Jedná se o firmu, kterou si nejspíše vybavíte pod názvem Cremona Luby, pod kterým se svými výrobky slavila po desítky let úspěchy doma i v zahraničí. O výrobu jednotlivých nástrojů se starají zruční řemeslníci s desítkami let zkušeností; všem nástrojům se tak dostává potřebné péče. V portfoliu firmy naleznete housle, violy, violoncella, kontrabasy nebo kytary.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: