Neohodnoceno

STRUNAL SCHÖNBACH Milano 5/8weA Bass 3/4

Na dotaz
Kód: HN237887
109 990 Kč
Kategorie: Kontrabasy
Hmotnost: 16 kg
HSCode: 9202109000
Annotation: Akustický kontrabas
Tento kontrabas patří do řady Maestro, která nabízí vynikající nástroje s dlouholetou tradicí výroby a léty prověřenými výrobními postupy. Samozřejmostí je u nich nejvyšší standard kvality použitého materiálu a dokonalý zvuk. Tyto nástroje jsou především určeny pokročilým studentům, poloprofesionálům a profesionálům.

Vrchní deska tohoto nástroje je ze speciálně vybíraného masivního smrku, klenutá zadní deska, luby a krk jsou pak ze silně fládrovaného javoru. Nástroj je navíc opatřen tradičním lihovým lakem. Hmatník a bodec jsou z ebenového dřeva, stejně tak struník, který je opatřen kvalitními německými mechanikami Rubner. Kobylka je francouzského typu, pro kvalitní a čistý zvuk jsou použity rakouské struny Thomastik Spirocore M.

Společnost Strunal Schönbach navazuje na tři století trvající tradici výroby strunných nástrojů v regionu. Jedná se o firmu, kterou si nejspíše vybavíte pod názvem Cremona Luby, pod kterým se svými výrobky slavila po desítky let úspěchy doma i v zahraničí. O výrobu jednotlivých nástrojů se starají zruční řemeslníci s desítkami let zkušeností; všem nástrojům se tak dostává potřebné péče. V portfoliu firmy naleznete housle, violy, violoncella, kontrabasy nebo kytary.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: