Neohodnoceno

SONTRONICS Mercury Vintage Edition

Skladem
Kód: HN229350
Značka: Sontronics
43 590 Kč
Kategorie: Velkomembránové
Hmotnost: 9 kg
HSCode: 8518100090
Annotation: Kondenzátorový mikrofon
Extrémně limitovaná edice oceňovaného kondenzátorového mikrofonu Mercury. Mikrofony z této edice jsou vybaveny elektronkou Mullard M8162, která je vyrobena před rokem 1970. Mikrofon tak poskytuje ten pravý vintage zvuk, který poskytuje neuvěřitelně vřelé basy a příjemné výšky, a který se používáním bude neustále zlepšovat.

Mikrofon Mercury je ručně vyráběn ve Velké Británii z těch nejlepších komponentů, který je schopen poskytovat dechberoucí nahrávky prakticky jakýchkoliv zdrojů zvuku.

Všechny komponenty v tomto mikrofonu podléhají přísné kontrole a jsou vyrobeny s precizností, kterou se běžně u jiných mikrofonů nesetkáte. Můžete tak mít jistotu, že vždy budete mít křišťálově čistý zvuk a dokonalou reprodukci vokálů i nástrojů se všemi detaily.

Na napájecím zdroji pak najdete plynulé nastavení směrové charakteristiky, díky kterému máte na výběr prakticky z neomezeného množství charakteristik – od kulové, přes kardioidní, po osmičkovou a cokoliv mezi tím. Kromě toho je zdroj vybaven také funkcí pro utlumení hlasitých zdrojů zvuku, filtrem a speciálním obvodem, který mu zaručí extrémně tichý provoz.

Firma Sontronics začala vznikat v roce 2004, kdy se její zakladatel rozhodl vytvořit novou řadu mikrofonů, která bude schopna poskytovat profesionální výsledky za příznivou cenu. Světlo světa tak uzřely nové mikrofony s klasickým stylem a jedinečnými zvukovými vlastnostmi, které se rychle staly bestsellerem na trhu. Dnes se portfolio firmy značně rozrostlo a najdete v něm širokou řadu kondenzátorových, páskových, dynamických i lampových mikrofonů, které si zachovávají původní, jedinečné zvukové vlastnosti, díky kterým se tak proslavily. Ať už se jedná o dostupnější modely, nebo absolutní špičku, u této firmy se můžete vždy spolehnout na vysokou kvalitu za přijatelnou cenu, čehož důkazem je také to, že tyto mikrofony dnes najdete v těch nejlepších studiích po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: