Neohodnoceno

SELA Bass Cajon

Vyprodáno
Kód: HN216562
Značka: Sela
5 490 Kč / ks
Kategorie: Bubínky a perkuse
Hmotnost: 5 kg
HSCode: 9206000000
Annotation: Cajon
Bass cajon je z produkce německé firmy Sela a je vyroben za použití kvalitních materiálů a moderních technologií tak, aby vyhovoval trendům a standardům 21. století. Bass cajon je vhodný pro perkusisty, kteří hledají pro svoje performance mohutný basový zvuk za přijatelnou cenu.

Vysoký komfort, optimální zvuk
Robustní tělo z 15mm břízy vám zajistí optimální zvukovou produkci. Zaoblené rohy a hrací plocha poskytují uvolněný a velmi příjemný pocit ze hry. Navíc můžete využít speciálního pedálu pro cajony, čímž získáte volné ruce pro další nástroj.

Nezní to jako kopák?
Přední deska obsahuje speciální struník, který posluchači navodí pocit klasického basového bubnu. Zvuk je tak velmi vyvážený a dosahuje velmi širokého spektra basových frekvencí. Bass cajon je vhodný pro studiové session nebo live performance.

Více jak dvacet let vyrábí německá firma Sela kvalitní cajony pro ty nejnáročnější hudebníky. Mottem firmy je „The Soul of sound“ neboli „Duše zvuku“, a duch firmy je právě to, co děla cajony Sela nezaměnitelné a jedinečné. V portfoliu firmy naleznete cajony různých velikostí, barevných variant a širokého množství použitých materiálů. Mezi nabízené produkty dále patří velmi populární Handpany vyrobené dle tradičních postupů z těch nejkvalitnější materiálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: