Neohodnoceno

SEAGULL Artist Peppino Signature CW Burnt Umber

Skladem
Kód: HN210364
Značka: Seagull
49 890 Kč
Kategorie: Akustické
Hmotnost: 6 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Elektroakustická kytara
Akustické kytary s označením Seagull Artist představují to nejlepší z produkce kanadské značky Seagull. Jedná se o špičkově zpracované celomasivní nástroje vyrobené z vybraných dřev, jejichž zvuk oceníte při živém vystupování i při studiovém nahrávání.

Populární Dreadnought Artist Peppino Signature zhotovený podle požadavků známého umělce Peppina D´Agostina dostal nový háv v podobě parádního lesklého finiše Bourbon Burst. Nezůstalo pouze u této změny. Přední desku z masivního tlakově testovaného smrku nově doplňuje rovněž masivní mahagonová zadní deska a luby, hmatník je v souladu s moderními trendy zhotoven z kompozitního materiálu richlite. Širší mahagonový krk (šířka nultého pražce 48,3 mm) bude nadále poskytovat perfektní komfort především muzikantům preferujícím hru prstovou technikou.

Zvuk je snímán pomocí Tru-Mic systému s podkobylkovým snímačem Element, mikrofonem a preampem L.R. Baggs Anthem umístěným v ozvučnicovém otvoru kytary. Stabilitu ladění zaručují uzavřené pozlacené mechaniky s bílými kolíčky. Stylový design nástroje podtrhuje oboustranná bílá lemovka těla doplněná výložkou s motivem rybí kosti, zdobná rozeta, středová výložka zadní desky a logo a perleťový motiv na hlavici kytary. Nástroj je dodáván v obalu (gig bag).

Historie kanadské firmy Seagull sahá do roku 1982 a její filozofie je jasná – vyrábět nástroje s použitím konceptů známých ze zakázkové výroby kytar tak, aby si je mohli dovolit i tvrdě pracující muzikanti. Nástroje firmy Seagul se tak vyznačují například použitím masivních dřev a propracovanými finiši, takže zaujmou jak zvukem, tak vzhledem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: