Neohodnoceno

ORTEGA TZSM/2

Vyprodáno
Kód: HN211467
Značka: Ortega
39 990 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 4.2 kg
Annotation: Klasická elektroakustická kytara
Tento model elektroakustické klasické kytary je dalším přírůstkem do limitované řady Signature modelů značky Ortega. Jedná se o celomasivní kytaru se zvukem posazeným na pomezí klasických „španělek“ a moderních stage kytar. Nástroj byl vyroben ve Španělsku přesně podle představ Thomase Zwijsena, firemního hráče značky Ortega, který je známý předělávkami hitů britské kapely Iron Maiden na klasickou kytaru.

Přední deska kytary je zhotovena z masivního kanadského smrku, zadní deska a luby pak z masivního javoru spalt. K užšímu mahagonovému krku s výztuhou z ořechu je přilepen javorový hmatník osazený devatenácti pražci. K dobrým herním vlastnostem nástroje přispívá dvanáctipalcový rádius hmatníku a spodní výřez těla pro lepší dohmat na vyšších polohách hmatníku.Kytara je osazena elektronikou Fishman Nylon Clasica Blend s integrovanou ladičkou a mikrofonem, třípásmovým ekvalizérem, ovladačem hlasitosti, tlačítkem Phase pro obrácení fáze (utlumení šumu) a Notch filtrem s funkcí potlačení zpětné vazby. Dva výstupy z nástroje, tj. XLR DI a tradiční 6,3 mm jack, řeší případné problémy s propojovacími kabely a konektory akustických kytarových aparátů – jednoduše budete vždy ”ready”.

Stabilitu ladění zaručuje uchycení strun v pozlacených mechanikách s černými kolíky a kobylce ze dřeva pau ferro. Design nástroje vhodně doplňuje javorová obvodová lemovka těla a zdobná rozeta složená z perleti (Mother-of-Pearl) a ořechových a javorových linek.

Kytara je dodávána v signature soft case Thomase Zwijsena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: