Neohodnoceno

ORTEGA Eclipsesuite CE

Vyprodáno
Kód: HN170493
Značka: Ortega
18 990 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 4.13 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická elektroakustická kytara
Řada Private Room značky Ortega nabízí kvalitně zpracované polomasivní klasické kytary z ručně vybíraných materiálů (dřev), které stále pořídíte za velmi dostupnou cenu. Užší krk (šířka nultého pražce 48 – 50 mm) ocení hráči s drobnějšími prsty, ale i muzikanti zvyklejší na rozměry krku akustických kytar.

Mahagonové tělo této kytary je zhotoveno z přední desky z masivu a překližované zadní desky a lubů. K mahagonovému krku přisedá hmatník ze dřeva blackwood. Struny jsou uchyceny v ladících mechanikách Der Jung s převodovým poměrem 1:18 a kobylce z blackwoodu. Pohodlí při hře zaručuje ramenní opěrka (Armrest) - zkosené místo na těle kytary. Ušlechtilý vzhled nástroje podtrhuje barevná úprava Eclipse Burst, ořechová lemovka, grafický motiv a design ozvučnicového otvoru Eclipse a firemní logo na hlavici nástroje.

Tento konkrétní model je navíc osazen elektronikou Ortega MagusPro-NL s integrovanou ladičkou, třípásmovým ekvalizérem, ovladačem hlasitosti a tlačítkem Phase s funkcí obrácení fáze (potlačení šumu).

Kytara je dodávána v nástrojovém obalu (gig bag), součástí balení je kvalitní kožený kytarový popruh.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: