Neohodnoceno

ORTEGA BWSM/2

Vyprodáno
Kód: HN198758
Značka: Ortega
37 990 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 4.2 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická elektroakustická kytara
Tento model elektroakustické klasické kytary je dalším přírůstkem do limitované řady Signature modelů značky Ortega. Jedná se o celomasivní kytaru s úzkým tělem a se spodním výřezem těla pro lepší dohmat na vyšší polohách hmatníku. Nástroj byl vyroben ve Španělsku přesně podle představ Bena Woodse, flamenco kytaristy a firemního hráče značky Ortega.

Přední deska kytary je zhotovena z masivního červeného cedru, zadní deska a luby pak z masivního evropského ořechu. K mahagonovému krku s dvoucestnou výztuhou přiléhá ebenový hmatník. Z téhož materiálu je zhotovena i kobylka. Stabilitu ladění zaručují pozlacené mechaniky s černými kolíky. Design nástroje vhodně doplňuje zdobná rozeta, lemovka těla a logo na hlavici kytary.

Kytara je osazena elektronikou Fishman Nylon Clasica Blend s integrovanou ladičkou a mikrofonem, třípásmovým ekvalizérem, ovladačem hlasitosti, tlačítkem Phase pro obrácení fáze (utlumení šumu) a Notch filtrem s funkcí potlačení zpětné vazby.

Nástroj je dodáván v kvalitním polstrovaném obalu (gig bag). Součástí balení jsou dva kryty (Tap Plate/Golpeador), které slouží k perkusní hře prsty typické pro styl flamenka a zároveň chrání tělo kytary přes poškozením údery.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: