Neohodnoceno

NORMAN B50 12 Natural SG Element

Vyprodáno
Kód: HN212951
Značka: Norman
40 390 Kč
Kategorie: Akustické
Hmotnost: 5 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Dvanáctistrunná elektroakustická kytara
Akustické kytary z řady Studio představují kvalitativní špičku produkce kanadské značky Norman Guitars. Jedná se o celomasivní nástroje zhotovené z výběrových dřev, které tak jistě uspokojí i hudebníky s vysokými nároky na kvalitu zpracování a špičkový zvuk.

Přední deska dvanáctistrunné elektroakustické kytary B50 12 Natural SG Element with TRIC je zhotovena z cedru, zadní deska a luby z fládrovaného javoru, jehož kresba dřeva poskytuje kytaře exkluzivní vzhled. K javorovému krku je přilepen hmatník z moderního kompozitního materiálu richlite osazený jednadvaceti pražci.

Zvuk je snímán pomocí aktivní elektroniky L. R. Baggs Element s podkobylkovým piezo snímačem Element a ovladači Volume a Tone diskrétně umístěnými do ozvučnicového otvoru kytary. Struny jsou přes nultý a sedlový pražec z materiálu Graphtech uchyceny ve firemních otevřených mechanikách s převodovým poměrem 16:1 a ebenové kobylce. Stylový vzhled podtrhují praktické i dekorativní prvky v podobě polohových značek na hmatníku, zdobné rozety a pickguardu z imitace želvoviny.

Kytara dodávána v kvalitním softcase (Deluxe TRIC case).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: