Neohodnoceno

MACKIE SRM550 (použité)

Skladem
Kód: HN207554
Značka: Mackie
11 041,50 Kč –15 % 9 380 Kč
Kategorie: 12 palců
Hmotnost: 20 kg
Annotation: Aktivní reprobox
MACKIE SRM550 (použité)
11 041,50 Kč –15 %
Reproboxy ze série SRM byly těmi prvními aktivními reproboxy v nabídce Mackie, které lze označit jako přenosné. Díky skvělému zvuku, svých technickým parametrům a dostupné ceně si hned získaly ohromnou popularitu. Nyní je k dispozici další generace této řady, která ještě dále posouvá schopnosti těchto boxů.

SRM550 je aktivní reprobox, který je díky systému Fast Recovery schopný dodat RMS výkon až 800 W RMS, osazen je pak 12palcový woofer a 1,4palcový titanový tweeter. Díky inteligentnímu crossoveru je signál v obou reproduktorech sladěn tak, aby se dosáhlo optimálních zvukové projekce, a to s maximálním možným rozptylem. Akustické optimalizaci pomáhá i zabudované DSP s čtyřmi zvukovými módy – PA, DJ, Monitor a Solo.

Na zadním panelu SRM naleznete dva XLR-Combo Jack vstupy spolu s paralelním XLR Thru výstupem a RCA vstupem. Díky tomu je možné pracovat s dvěma kanály a případně propojit SRM s dalším boxem. Každý kanál má svůj ovladač Gain, nad nimi jsou umístěny spínače zabudovaného feedback destroyeru a limiteru.

Výhodou SRM je i nízká váha – pouhých 16,8 kg, kabinet z velmi odolné 15 mm silné topolové překližky a tvar, díky kterému poslouží při jakékoli aplikaci. Vzhledem k širokému frekvenčnímu rozsahu ho lze použít i jako monitor, jak třeba pro zpěv, tak i pro baskytaru či jakýkoli jiný nástroj.

Technické údaje
• Dvoupásmový aktivní reprobox
• Crossover: 3000 Hz
• Ovladače: 2x Gain
• Zabudované DSP pro akustickou optimalizaci
• Zabudovaný feedback destroyer
• Zabudovaný limiter

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: