Neohodnoceno

ENGL Ironball Special Edition

Skladem
Kód: HN212506
Značka: Engl
31 790 Kč / ks
Kategorie: LAMPOVÉ ZESILOVAČE
Hmotnost: 7 kg
HSCode: 8518400090
Annotation: Kytarový lampový zesilovač
Kytarový zesilovač Ironball E606SE ze speciální série německé značky Engl propojuje analogové a digitální světy. V základu se jedná o dvoukanálový celolampový zesilovač s výkonem 20W a přehlednými ovládacími prvky, který (co se zvuku týče) nepřistupuje na žádné kompromisy, tj. v rámci signálové cesty nepoužívá žádné polovodiče, tak aby byl zvuk maximálně ryzí.

Zvuková škála prvního kanálu (Clean) začínaná na jasném čistém zvuku a končí na rockovějším crunchi. Druhý kanál (Lead) navazuje, kde končí Clean channel, a pokračuje až do sfér metalového ultra-hi gainu. Charakter zvuku lze tvarovat pomocí třípásmového ekvalizéru, ovladače Lead Presence koncového zesilovače, případně "nakopnout" přepínačem Gain Boost (lze aktivovat footswitchem). Mnozí jistě ocení i možnost attenuace zvuku díky ovladači Power Soak na zadním panelu, kdy dokážete výkon aparátu snížit až na 1W. Parádní „vytavený“ zvuk zesilovače si tak budete moci užít i při pokojové hlasitosti.

Digitální svět reprezentuje kompatibilita s MIDI, digitální efektový procesor (integrované efekty reverb a delay) a IR loader (zesilovač nabízí tři nastavené IR kabinetů Engl a pět slotů pro vaše vlastní IR, které nahrajete přes USB). Z toho je jasné, že kromě výstupů do reproboxů s impedancí 16 a 8 ohmů můžete využít i symetrický XLR DI výstup pro přímé propojení s mixpultem nebo nahrávacím zařízením. Zadní panel dále nabízí efektovou smyčku, vstup pro foostwitch a ovladače efektů (Reverb, Delay) a zabudovaného Noise Gate. Naprostá většina funkcí je ovladatelná přepínači na předním panelu případně pomocí MIDI foostwitchů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: