Neohodnoceno

BOSS SL-2

Skladem
Kód: HN247691
Značka: Boss
4 490 Kč –15 % 3 790 Kč / ks
Kategorie: Kytarové efekty
Hmotnost: 5.5 kg
Annotation: Kytarový efekt
BOSS SL-2
4 490 Kč –15 %
Slavný všestranný modulační efekt Boss Slicer se vrací ve formě kompaktního stompboxu Boss SL-2 Slicer. Různě rytmicky a dynamicky definovaná opakování Slicer efektu dodají vaší kytaře, baskytaře či klávesám parádní groove.

Boss SL-2 Slicer ukrývá v kompaktním šasi 88 různých patternů efektu slicer a ještě mnohem víc v aplikaci BOSS Tone Studio (macOS/Windows, propojení přes USB). Zvuky jsou uloženy v osmi bankách (Single, Dual, Tremolo, Harmonic, SFX), z nichž každá disponuje jedenácti různými patterny.

Ovladači Attack a Duty nastavíte charakter efektové modulace (míru ataku trsátka/úderu kláves, zvukovou křivku), potenciometr Tempo určuje rychlost efektové modulace (v Tap Tempo modu výstupní hlasitost na škále +/-12dB), Balance poměr dry/wet signálu. Nožním přepínačem ovládáte zapínání/vypínání efektu a funkci Tap Tempo.

Volitelné mono a stereo zapojení na vstupu a výstupu pedálového efektu zaručuje jednoduchou integraci krabičky Boss SL-2 Slice do libovolného kytarového rigu. V rámci stereo výstupů můžete volit ze sedmi modů (Fixed, EFX/Direct, Random, Ping-Pong, Auto, 3D Cross a 3D Rotation). Nemůže chybět ani TRS MIDI vstup pro synchronizaci s MIDI clockem a ovládání CC a konektor pro expression pedál/footswitch pro úpravu parametrů v reálném čase.

Krabička je standardně zapojena jako Buffered Bypass. K napájení je zapotřebí Boss PSA 9V Adaptér nebo 9V baterie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: