Neohodnoceno

BOSS OD-200

Vyprodáno
Kód: HN206051
Značka: Boss
6 590 Kč / ks
Kategorie: Kytarové efekty
Hmotnost: 0.9 kg
HSCode: 8543709099
Annotation: Kytarový efekt
Pedálové efekty japonské značky Boss řady 200 navazují na úspěch rozměrnějších modelů s označením 500, jejichž kvality převádějí do menšího, k pedalboardu vstřícnějšího, formátu. Všechny efekty série nabízí špičkový zvuk díky převodníkům pracujícím v kvalitě 32-bit/96 kHz.

Boss OD-200 Hybrid Drive vnáší nový svěží vítr mezi ovedrive, distortion a fuzz pedály, které tak konečně budete mít všechny pohromadě v těle praktického pedálového efektu. Nabízí dvanáct základních typů zmíněných efektů, jejichž charakter můžete dle libosti upravovat pomocí třípásmového ekvalizéru, standardních ovladačů Level a Drive a potenciometrem Param, jehož funkce (ovládaný parametr) se liší na základě zvoleného typu efektu.

V případě efektu OD-200 oceníte multifunkční nožní přepínače, kdy kromě vypínání/zapínání efektu nabízí funkci Boost s umístěním před a za zkreslením (Pre/Post Boost), praktický Noise Gate a možnost přecházet mezi čtyřmi interními paměťmi, do který jednoduše uložíte a poté znovu vyvoláte vaše oblíbené presety.

OD-200 nezůstává pozadu ani co se týče možností propojení a integrace externích ovladačů – mono vstup a výstup z pedálu doplňuje konektor pro připojení externího footswitche/expression pedálu a Midi In/Out, kdy tak můžete mezi sebou propojit pedály z řady 200 a simultánně ovládat různé parametry. Micro USB rozhraní slouží k softwarovým updatům.

Krabička, tak jako všechny pedály ze současné produkce Boss, funguje v režimu Buffered Bypass. K napájení slouží 9V adaptér (není součástí balení) nebo tři AA baterie.

Doporučujeme dokoupit protiprachový kryt: {1}

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: