Neohodnoceno

BOSS MT-2W

Vyprodáno
Kód: HN197328
Značka: Boss
3 890 Kč –2 % 3 790 Kč / ks
Kategorie: Kytarové efekty
Hmotnost: 0.58 kg
HSCode: 8543709099
Annotation: Kytarový efekt
BOSS MT-2W
3 890 Kč –2 %
Boss MT-2W Metal Zone je novou verzí legendární metalové hi-gain distortion krabičky, jejíž zvuk definoval v 90. letech minulého století řadu těžkotonážních metalových nahrávek a živý zvuk hrubě metalových kapel. Tento plně analogový pedál je součástí řady Boss Waza Craft a jistě potěší jak fanoušky původní krabičky, tak i získá pozornost kytaristů, kterým originální model neposkytoval dostatečnou zvukovou variabilitu.

Prvním plusem (minimálně pro milovníky originální verze) je téměř nulová změna designu. Stejná je nejen barevná úprava, ale i jednotlivé ovladače včetně (ve své době unikátních) soustředných knobů EQ, kdy máte k dispozici třípásmový ekvalizér s parametrickým středy. Jednotlivé potenciometry navíc nabízí vysokou citlivost i při drobných změnách nastavení, na krabičce tak navolíte požadovaný zvuk s libovolným typem aparátu či kytary. Díky prémiovým analogovým komponentům a bufferu produkuje krabička téměř nulový šum plus zcela akurátně a citlivě reaguje na změny hlasitosti přímo na kytaře.

Jednoznačnou změnou jsou dva přepínatelné režimy pedálu, kdy originální sound s výraznou charakteristikou ve středových frekvencích reprezentuje mod Standard (s čistším a konkrétnějším zvukem než původní model MT-2 a téměř nulovým šumem). Režim Custom nabízí přirozený otevřený zvuk s větší dynamikou a jasně definovanými sevřenými basy i při maximálním hi-gain nastavení. Pedál je tak relevantní nejen pro metalisty zakořeněné v 90. letech, ale i pro hráče moderních metal/corových odnoží nebo djentu.

K napájení krabičky slouží 9V baterie nebo 9V adaptér.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: