Neohodnoceno

BOSS MD-200

Vyprodáno
Kód: HN206052
Značka: Boss
6 590 Kč / ks
Kategorie: Kytarové efekty
Hmotnost: 0.9 kg
HSCode: 8543709099
Annotation: Kytarový efekt
Pedálové efekty japonské značky Boss řady 200 navazují na úspěch rozměrnějších modelů s označením 500, jejichž kvality převádějí do menšího, k pedalboardu vstřícnějšího, formátu. Všechny efekty série nabízí špičkový zvuk díky převodníkům pracujícím v kvalitě 32-bit/96 kHz.

Boss MD-200 představuje bezedný zásobník působivých modulačních efektů, které tak konečně budete mít všechny pohromadě v těle praktického pedálového efektu. Nabízí dvanáct základních typů/modů modulačních efektů, které můžete dle libosti editovat – ať už pomocí tří standardních ovladačů (Rate, Depth, E. Level), nebo tří potenciometrů Param (1-3), jejichž funkce (ovládaný parametr) se liší na základě zvoleného typu efektu.

V případě efektu MD-200 oceníte multifunkční nožní přepínače, kdy kromě vypínání/zapínání efektu nabízí funkci Tap Tempo (s rytmickými subdivizemi v intervalech celé, půlové, čtvrťové, osminové noty a jejich variacemi v triolách) a možnost přecházet mezi čtyřmi interními paměťmi, do který jednoduše uložíte a poté znovu vyvoláte vaše oblíbené presety.

MD-200 nezůstává pozadu ani co se týče možností propojení a integrace externích ovladačů – mono/stereo vstupy a výstupy doplňuje konektor pro připojení externího footswitche/expression pedálu a Midi In/Out, kdy tak můžete mezi sebou propojit pedály z řady 200 a simultánně ovládat různé parametry. Micro USB rozhraní slouží k softwarovým updatům.

Krabička, tak jako všechny pedály ze současné produkce Boss, funguje v režimu Buffered Bypass. . K napájení slouží 9V adaptér (není součástí balení) nebo tři AA baterie.

Doporučujeme dokoupit protiprachový kryt: {1}

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: