Neohodnoceno

BOSS FZ-1W

Skladem
Kód: HN237342
Značka: Boss
4 890 Kč –8 % 4 490 Kč / ks
Kategorie: Kytarové efekty
Hmotnost: 0.53 kg
HSCode: 8543709099
Annotation: Kytarový efekt
BOSS FZ-1W
4 890 Kč –8 %
Retro zvuk vintage fuzz efektů z 60. let minulého století, vůbec prvních typů distortion pedálů, patří k vyhledávaným a ceněným i mezi současnými hudebníky. Čistě analogový fuzz efekt Boss FZ-1W s křemíkovým tranzistorem, zrozený na základě hluboké analýzy mnoha legendárních pedálových efektů, nabízí inspirující tón a feel klasických fuzz efektů v kombinaci s moderním designem a všestranností současných pedálových efektů.

Tři základní ovladače efektového pedálu, které určují výstupní hlasitost, míru intenzity fuzz efektu a charakter tónu, doplňuje přepínač dvou režimů – Vintage mod přináší retro fuzz s agresivním zabarvením tónu, dynamickou odezvu a vysokou citlivostí na vstupní hlasitost, Modern mod nabízí plnější zvuk s výraznější profilací ve středových frekvencích pro uplatnění v širší škále hudebních žánrů.

Jako všechny pedály Boss Waza Craft je i FZ-1W zhotoven z prémiových komponentů. Krabička je zapojena jako buffered bypass. Napájet lze pomocí 9V baterie nebo 9V DC Boss PSA adaptéru (není součástí balení).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: