Neohodnoceno

HOYER Baseline Vintage 2,0 mm

Skladem
Kód: HN227198
Značka: Hoyer
149 Kč –65 % 52 Kč
Kategorie: TRSÁTKA
Hmotnost: 0.01 kg
HSCode: 9209940000
Annotation: Trsátko
HOYER Baseline Vintage 2,0 mm
149 Kč –65 %
Firma Hoyer Guitars se může pyšnit bohatou historií, jakou byste dnes mohli na hudebním trhu hledat opravdu málokde – vznikla před více než 146 lety v malé dílně v Čechách a od té doby si zaslouženě získala fanoušky po celém světě. V dnešní době se firma pod vedením Martina Rittera, který se proslavil například díky svým celosvětově oblíbeným obalům na hudební nástroje, vrací na světový trh, kam přináší svou historii a tradici, budovanou po dlouhá desetiletí.

Ke kvalitním kytarám a ukulelím této firmy se tak teď přidává i nová řada luxusních trsátek, ručně vyráběných ve státě Kalifornie v USA. Každému z těchto trsátek věnuje mistr v dílnách Hoyer potřebnou péči tak, aby disponovalo absolutně bezkonkurenční výdrží, zvukem a pohodlím při hraní.

Všechna trsátka Hoyer jsou vyráběna z prémiového akrylu, který je extrémně odolný a umožňuje velice rychlou, pohodlnou hru s vyšší hlasitostí. Dále jsou pak vybavena speciální technologií Hoyer-SuperGrip, která pomocí laserového gravírování vytváří zdrsněný povrch, umožňující pohodlnější a pevnější úchop.

Trsátka z řady Baseline prochází pečlivým procesem ručního leštění, stejně jako řada Artisian, avšak jejich hrany zůstávají neleštěné – díky tomu jsou schopná poskytnout agresivnější a silnější zvuk. Tento model pak disponuje tradičním tvarem Vintage, který je všem kytaristům určitě moc dobře známý. Rozdíl oproti tradičním trsátkům však po vyzkoušení poznáte opravdu rychle, jak pocitově, tak zvukově. Tento typ je velice všestranný – hodí se jako pro základní brnkání, tak pro komplexnější vybrnkávání a díkyjeho pohodlí ho ocení jak začátečníci, tak profesionálové, kteří hledají něco více.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: