Neohodnoceno

HOYER Baseline Tapered 3.0 mm

Skladem
Kód: HN227211
Značka: Hoyer
159 Kč –20 % 127 Kč
Kategorie: TRSÁTKA
Hmotnost: 0.01 kg
HSCode: 9209940000
Annotation: Trsátko
HOYER Baseline Tapered 3.0 mm
159 Kč –20 %
Firma Hoyer Guitars se může pyšnit bohatou historií, jakou byste dnes mohli na hudebním trhu hledat opravdu málokde – vznikla před více než 146 lety v malé dílně v Čechách a od té doby si zaslouženě získala fanoušky po celém světě. V dnešní době se firma pod vedením Martina Rittera, který se proslavil například díky svým celosvětově oblíbeným obalům na hudební nástroje, vrací na světový trh, kam přináší svou historii a tradici, budovanou po dlouhá desetiletí.

Ke kvalitním kytarám a ukulelím této firmy se tak teď přidává i nová řada luxusních trsátek, ručně vyráběných ve státě Kalifornie v USA. Každému z těchto trsátek věnuje mistr v dílnách Hoyer potřebnou péči tak, aby disponovalo absolutně bezkonkurenční výdrží, zvukem a pohodlím při hraní.

Všechna trsátka Hoyer jsou vyráběna z prémiového akrylu, který je extrémně odolný a umožňuje velice rychlou, pohodlnou hru s vyšší hlasitostí. Dále jsou pak vybavena speciální technologií Hoyer-SuperGrip, která pomocí laserového gravírování vytváří zdrsněný povrch, umožňující pohodlnější a pevnější úchop.

Trsátka z řady Baseline prochází pečlivým procesem ručního leštění, stejně jako řada Artisian, avšak jejich hrany zůstávají neleštěné – díky tomu jsou schopná poskytnout agresivnější a silnější zvuk. Model Blade pak navíc disponuje zúženým profilem a ostřejší špičkou, což vám poskytne značnou výhodu zejména při rychlých a komplexních rytmech. Hravě si však poradí prakticky v jakémkoliv stylu a jednoduše se stane jasnou volbou při výběru trsátka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: