Neohodnoceno

HOYER Artisian Vintage 1.5 mm

Skladem
Kód: HN227182
Značka: Hoyer
149 Kč
Kategorie: TRSÁTKA
Hmotnost: 0.01 kg
HSCode: 9209940000
Annotation: Trsátko
Firma Hoyer Guitars se může pyšnit bohatou historií, jakou byste dnes mohli na hudebním trhu hledat opravdu málokde – vznikla před více než 146 lety v malé dílně v Čechách a od té doby si zaslouženě získala fanoušky po celém světě. V dnešní době se firma pod vedením Martina Rittera, který se proslavil například díky svým celosvětově oblíbeným obalům na hudební nástroje, vrací na světový trh, kam přináší svou historii a tradici, budovanou po dlouhá desetiletí.

Ke kvalitním kytarám a ukulelím této firmy se tak teď přidává i nová řada luxusních trsátek, ručně vyráběných ve státě Kalifornie v USA. Každému z těchto trsátek věnuje mistr v dílnách Hoyer potřebnou péči tak, aby disponovalo absolutně bezkonkurenční výdrží, zvukem a pohodlím při hraní.

Všechna trsátka Hoyer jsou vyráběna z prémiového akrylu, který je extrémně odolný a umožňuje velice rychlou, pohodlnou hru s vyšší hlasitostí. Dále jsou pak vybavena speciální technologií Hoyer-SuperGrip, která pomocí laserového gravírování vytváří zdrsněný povrch, umožňující pohodlnější a pevnější úchop.

Trsátka z řady Artisian prochází pečlivým procesem ručního leštění, díky čemuž získávají dokonale jemný povrch, umožňující extra rychlou a čistou hru. Tento model pak disponuje tradičním tvarem Vintage, který je všem kytaristům určitě moc dobře známý. Rozdíl oproti tradičním trsátkům však po vyzkoušení poznáte opravdu rychle, jak pocitově, tak zvukově. Tento typ je velice všestranný – hodí se jako pro základní brnkání, tak pro komplexnější vybrnkávání a díky jeho pohodlí ho ocení jak začátečníci, tak profesionálové, kteří hledají něco více.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: