Neohodnoceno

HOYER Artisian Pointed 1.5 mm

Skladem
Kód: HN227185
Značka: Hoyer
149 Kč –50 % 74 Kč
Kategorie: TRSÁTKA
Hmotnost: 0.01 kg
HSCode: 9209940000
Annotation: Trsátko
HOYER Artisian Pointed 1.5 mm
149 Kč –50 %
Firma Hoyer Guitars se může pyšnit bohatou historií, jakou byste dnes mohli na hudebním trhu hledat opravdu málokde – vznikla před více než 146 lety v malé dílně v Čechách a od té doby si zaslouženě získala fanoušky po celém světě. V dnešní době se firma pod vedením Martina Rittera, který se proslavil například díky svým celosvětově oblíbeným obalům na hudební nástroje, vrací na světový trh, kam přináší svou historii a tradici, budovanou po dlouhá desetiletí.

Ke kvalitním kytarám a ukulelím této firmy se tak teď přidává i nová řada luxusních trsátek, ručně vyráběných ve státě Kalifornie v USA. Každému z těchto trsátek věnuje mistr v dílnách Hoyer potřebnou péči tak, aby disponovalo absolutně bezkonkurenční výdrží, zvukem a pohodlím při hraní.

Všechna trsátka Hoyer jsou vyráběna z prémiového akrylu, který je extrémně odolný a umožňuje velice rychlou, pohodlnou hru s vyšší hlasitostí. Dále jsou pak vybavena speciální technologií Hoyer-SuperGrip, která pomocí laserového gravírování vytváří zdrsněný povrch, umožňující pohodlnější a pevnější úchop.

Trsátka z řady Artisian prochází pečlivým procesem ručního leštění, díky čemuž získávají dokonale jemný povrch, umožňující extra rychlou a čistou hru. Model Vintage Pointed pak disponuje tradičním tvarem, doplněným o ostřejší špičku, která přímo vybízí k rychlé, precizní hře. Tento typ je velice všestranný a rozhodně ho ocení jak začátečníci, tak profesionálové, kteří hledají něco více.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: