Neohodnoceno

GODIN Collection Clasica II

Skladem
Kód: HN245909
Značka: Godin
29 690 Kč / ks
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 5 kg
Annotation: Klasická elektroakustická kytara
Klasické kytary označené jako Collection představují kvalitativní špičku nabídku kanadské značky Godin. Jedná se o celomasivní nástroje zhotovené těmi nejzkušenějšími kytaráři z dílen firmy.

Přední deska modelu Collection Clasica II je zhotovena z vybraného kusu masivního cedru, který po zvukové a vizuální stránce vhodně doplňuje masivní palisandr použitý na luby a zadní desku. Do „All-Star“ sestavy dřev zapadá i mahagonový krk a palisandrový hmatník osazený devatenácti pražci. Struny jsou přes nultý pražec z materiálu Graphtech TusQ uchyceny ve firemních mechanikách s převodovým poměrem 14:1 a palisandrové kobylce. Pěkné zpracování kytary podtrhuje úprava topu rozleštěná do vysokého lesku, oboustranná světlá obvodová lemovka těla, středová výložka zadní desky, moderní design hlavice a dekorativní rozeta.

Možnost ozvučení nabízí aktivní elektronika Fishman Clásica II s dvoupásmovým ekvalizérem, zabudovanou ladičkou a ovladačem Phase pro potlačení efektu zpětné vazby při vyšší hlasitosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: