Neohodnoceno

GODIN Arena Pro CW Bourbon Burst EQ

Vyprodáno
Kód: HN222525
Značka: Godin
31 390 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 5 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická elektroakustická kytara
Klasické elektroakustické kytary Arena kanadského výrobce Godin nabízí moderní vzhled a funkce, které jistě potěší široké spektrum muzikantů.

V případě celomasivního modelu Arena Pro CW Bourbon Burst EQ se jedná o nástroj s užším tělem (thinline) s přední deskou zhotovenou s tlakově testovaného masivního smrku. Vy tak máte záruku, že bude dřevo kytary stabilní a zároveň krásně rezonovat. Masivní smrkový top doplňuje masivní mahagon na zadní desce a lubech. K mahagonovému krku je přilepen hmatník z moderního kompozitního materiálu richlite osazený devatenácti pražci. Dobrý dohmat na nejvyšších polohách hmatníku usnadňuje hluboký zaoblený spodní výřez těla.

Zvuk je snímán pomocí aktivní elektroniky L. R. Baggs Element s podkobylkovým piezo snímačem Element a ovladači Volume a Tone diskrétně umístěnými do ozvučnicového otvoru kytary. Struny jsou přes nultý pražec z materiálu Graphtech TusQ uchyceny v ladících mechanikách s převodovým poměrem 14:1 a palisandrové kobylce. Pěkné zpracování kytary podtrhuje barevná úprava topu Bourbon Burst rozleštěná do vysokého lesku, oboustranná světlá obvodová lemovka těla, moderní design hlavice a dekorativní rozeta.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: