Neohodnoceno

FRONTMAN Baskytarová posilovna 2 - 101 arpeggií !NOVÉ VYDÁNÍ 2020!

Skladem
Kód: HN219076
Značka: Frontman
259 Kč / ks
Kategorie: NOTY
Hmotnost: 0.05 kg
HSCode: 4901990000
Annotation: Škola hry na baskytaru
Doplněné vydání oblíbené baskytarové školy vydané u anglického nakladatele Bassline Publishing. V novém designu nabízí vylepšené tipy a korekce pro lepší srozumitelnost a efektivnost textu. Publikaci doprovází mp3 soubory (viz link níže). Nově také naleznete YT kanál a FB stránku Baskytarová Posilovna 101, kde autor nabízí doplňující cvičení v podobě transkripcí známých skladeb, groovů a dalších studijních materiálů pro rozvoj vaší hry na baskytaru.

Chcete mít melodičtější basové linky, barevnější spojení akordů, lepší přehled o tónech hmatníku a plynulejší pohyb po pražcích?

V této knize naleznete 101 cvičení zaměřených na procvičování arpeggií pro baskytaru, která vám pomohou dosáhnout kýženého cíle. Arpeggia jsou náročná na pohyb levé ruky, protože se jedná o melodické hraní tónů jednotlivých akordů. Jedná se také o basisty často opomíjené téma, protože mnozí se mylně domnívají, že arpeggia jsou vhodná hlavně pro aspirující kytarové shreddery (virtuózní hráče) typu Yngwie Malmsteena. Ovšem opak je pravdou, arpeggia jsou extrémně důležitá pro zvládnutí vedení melodické basové linky ve všech hudebních žánrech.

Důraz je kladený na technický aspekt cvičení se zachováním hudební logiky a melodičnosti. Při dodržení předepsaných cvičebních zásad dosáhnete velmi významných výsledků v poměrně krátkém čase. Dříve nehratelné pasáže se stanou rutinní záležitostí a vaši spoluhráči budou žasnout jak melodicky a chytře dokážete hrát.

Všechna cvičení jsou v rozsahu dvou až dvanácti taktů. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo profesionál, každý si vyzkouší hranice svých možností. Ideální pro každodenní baskytarový strečink, rozehřátí svalů před zkouškou, koncertem nebo natáčením ve studiu. Vhodné pro všechny typy baskytar (4, 5, 6 strun), ale i pro kytaristy.

Všechna cvičení jsou doplněna o tabulaturu, doporučený prstoklad a nově také o nadepsané akordy, abyste věděli, kde můžete

arpeggia uplatnit a získali i základní teoretické znalosti.

Audio ke stažení: http://baskytarovaposilovna.kytary.cz/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: