Neohodnoceno

VINTAGE V120PU001 Proshop Distressed Red Tobacco Burst (rozbalené)

Skladem
Kód: HN255970
Značka: Vintage
27 590,80 Kč –10 % 24 830 Kč / ks
Kategorie: Elektrické
Hmotnost: 5 kg
HSCode: 9207901000
Annotation: Elektrická kytara
VINTAGE V120PU001 Proshop Distressed Red Tobacco Burst (rozbalené)
27 590,80 Kč –10 %
Zboží bylo vybaleno z obalu, jinak je zcela nové, nepoužité.

Elektrická kytara V120PU001 proshop Distressed red/tobacco burst v single-cut LP designu je nástroj z dílen Vintage Pro Shopu. Podobně jako kytary V100 z řady Icon nabízí dotažený design a feel léty hraných nástrojů, tj jemnější i výraznější prvky umělé patiny hardware a výrazné oprýskání červeného laku (úprava Distressed) pod kterým je jasně vidět původní finiš Tobacco Sunburst.

Tělo kytary je zhotoveno z mahagonu. K rovněž mahagonovému krku s příjemným „Soft C“ profilem je přilepen hmatník z kompozitního materiálu Lignum Rosa, vlastnostmi a vzhledově podobného palisandru, osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium. Orientaci po ploše hmatníku usnadňují poziční tečky.

Snímač Bare Knuckle Old Guard P90 v dogear designu s Alnico 2 magnety poskytuje kytaře vintage feel a zvuk se správně kousavými středy pro snadné prosazení v mixu. Charakter tónu lze upravit pomocí potenciometrů hlasitosti a tónové clony.

Struny jsou přes nultý pražec z materiálu NuBone uchyceny v ladících mechanikách Grover a kobylce Graphtech Resomax Sonic 1 Wrapover. Kytara je dodávána v obalu spolu s kytarovým popruhem a certifikátem pravosti.

Elektrické kytary firmy Vintage nabízí za velmi atraktivní cenu výborné zpracování i parametry, které byste našli i u mnohem dražších modelů. Tyto nástroje hrají opravdu dobře a nezklamou vás ani svým vzhledem. Jde o skvělou volbu pro začínající hráče, ale díky zvuku a hernímu komfortu je ocení i pokročilí kytaristé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: