Neohodnoceno

DEERING Goodtime Blackgrass Special

Vyprodáno
Kód: HN214394
Značka: Deering
33 390 Kč –4 % 31 990 Kč / ks
Kategorie: Banja
Hmotnost: 10 kg
HSCode: 9202908000
Annotation: Banjo
DEERING Goodtime Blackgrass Special
33 390 Kč –4 %
Řada Goodtime je základní sérií banj amerického výrobce Deering. Jejich společným znakem je kvalitní korpus ze tří vrstev javorového dřeva (violin grade), který dodává nástroji kulatý, plný, tón. Nabízí dobré herní vlastnosti a krásně drží ladění, představují tak ideální volbu prvního nástroje pro začínající banjisty všech věkových kategorií.

Pětistrunné banjo Goodtime Blackgrass Special patří mezi tzv. resonátory, tj. má na zadní straně klenutý tmavý kryt z mořeného javorového dřeva s bílou lemovkou. Special v názvu odkazuje na speciální patentovaný ocelový tone-ring. Díky resonátoru a tone-ringu disponuje banjo jasným tónem a průrazným zvukem. V kombinaci s tmavým Blackgrass designem tak zvuk nástroje vynikne nejen v bluegrassu, ale i v punku, psychobilly a dalších žánrech.

Banjo sdílí řadu vlastností s nástroji Artisan - resonátor, mořený tmavý javorový krk a hmatník (Midnight Maple), jehož tmavá barva skvěle kontrastuje s dvaadvaceti pražci z pakfongu a bílými polohovými značkami v podobě zdobných intarzií v designu Vintage Artisan. K javorovému korpusu je ocelovým ráfkem uchycena jedenáctipalcová blána. Struny jsou na jedné straně uchyceny v kvalitních mechanikách typu Planetary, na druhé přes kobylku z javoru/ebenu ve struníku z poniklované oceli. Drobné výčnělky na sedmém, devátém a desátém pražci páté struny umožňují nastavit alternativní ladění. Vizuální dojem podtrhuje stylová hlavice nástroje ve tvaru smyčcového nástroje opatřená zdobnou rytinou Goodtime Blackgrass.

Všechny nástroje značky Deering (od profesionálních modelů po základní řadu Goodtime) jsou vyráběny ve Spring Valley v americké Kalifornii zkušenými řemeslníky. Každému kusu je zde věnována stejná péče a pozornost tak, aby splňoval přísná měřítka kvality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: