Neohodnoceno

ALHAMBRA Premier Pro Madagascar

Skladem
Kód: HN232283
Značka: Alhambra
60 890 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 8 kg
HSCode: 9202908000
Annotation: Klasická kytara
Klasická kytara Alhambra Premier Pro Madagascar z řady Professional je celomasivní nástroj s perfektním zpracováním a špičkovými herními a zvukovými vlastnostmi.

Přední deska kytary je zhotovena z masivního cedru, zadní deska a luby z masivního madagaskarského palisandru, který nástroji poskytuje kromě prvotřídního zvuku i exkluzivní vzhled. Rezonanci topu podporuje tenká vrstva nitrolaku a nový design žebrování.

K cedrovému krku s ebenovou výztuhou je přilepen ebenový hmatník osazený devatenácti pražci. Kobylka je též zhotovena z ebenu, sedlo a nultý pražec z kosti poskytují strunám optimální vibraci. Stabilitu ladění zaručují přesné mechaniky Schaller Grand Tune Classic Hauser.

Nástroj je dodáván kufru spolu s extra sedlovým pražcem. Díky tomu si každý hráč může přizpůsobit výšku dohmatu podle svých potřeb.

Španělská společnost Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: