Neohodnoceno

ALHAMBRA Luthier Aniversario

Vyprodáno
Kód: HN174437
Značka: Alhambra
90 690 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 6 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická kytara
Přední deska této exkluzivní kytary Luthier Aniversario byla vyrobena z masivního červeného cedru kvality AAA. Cedr na zadní desce a lubech doplňuje zvukově i vizuálně impozantní ziricote na kterém se v zádní části těla vyskytuje i kontrastní světlé bělové dřevo. Díky masivním materiálům se bude kytara s přibývajícími roky více a více rozehrávat.

Krk ze španělského cedru zpevňuje ebenová výztuha, Ergoneck design krku poskytuje kytaristů maximální herní pohodlí a skvělý feel. Kobylka a hmatník jsou zhotoveny z ebenu, stabilitu ladění zaručují luxusní pozlacené ladící mechaniky Schaller Grand Tune Classic Hauser. Optimální přenos vibrací strun zajišťuje kostěný sedlový a nultý pražec. Pečlivá ruční výroba celé kytary se odráží i v originální výzdobě ozvučnicového otvoru a kobylky.

Nástroj je dodáván kufru spolu s extra sedlovým pražcem. Díky tomu si každý hráč může přizpůsobit výšku dohmatu podle svých potřeb.

Španělská společnost Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: