Neohodnoceno

ALHAMBRA J.M. Vilaplana Serie NT

Vyprodáno
Kód: HN174439
Značka: Alhambra
210 490 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 4 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická kytara
Klasické kytary z řady Signature představují kvalitativní vrchol produkce španělské značky Alhambra. Pod jednotlivými nástroji jsou podepsáni kytaráři s více než čtyřiceti lety zkušeností.

Přední deska této klasické kytary byla vyrobena z masivního červeného cedru kvality AAA, zadní deska a luby z masivního indického palisandru. Přední desku vyztužuje žebrování typu Vilaplana NT. K cedrovému krku s ebenovou výztuhou je přilepen ebenový hmatník, který překrývá část ozvučnice a nabízí tak místo pro dvacátý pražec vyžadovaný mnohými hráči.

Kobylka je též zhotovena z ebenu, stabilitu ladění zaručují luxusní pozlacené ladící mechaniky Schaller Grand Tune Classic Hauser. Optimální přenos vibrací strun zajišťuje kostěný sedlový a nultý pražec. Vizuální dojem podtrhuje zdobná rozeta, lemovka, působivý design hlavice a povrchová úprava French Polish, která je zárukou naprosto exkluzivního vzhledu i skvělých akustických vlastností kytary.

Nástroj je dodáván kufru spolu s extra sedlovým pražcem. Díky tomu si každý hráč může přizpůsobit výšku dohmatu podle svých potřeb.

Španělská společnost Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: