Neohodnoceno

ALHAMBRA IB Z CW E8

Vyprodáno
Kód: HN200961
Značka: Alhambra
24 490 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 8 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická elektroakustická kytara
Klasické kytary Alhambra s označením Iberia Ziricote jsou všestranné nástroje s užším tělem vhodné pro řadu hudebních stylů. Nabízí perfektní zpracování a zvuk ručně vyráběných kytar za dostupnou cenu.

Přední deska kytary je zhotovena z masivního červeného cedru, což znamená, že se s léty bude čím dál více a více rozehrávat. Zadní deska a luby jsou vyrobeny z překližovaného exotického dřeva ziricote, jehož parádní kresba dodává nástroji punc výjimečnosti. Rezonanční vlastnosti nástroje umocňuje speciální žebrování přední desky zhotovené k příležitosti oslav 50. výročí založení firmy.

K mahagonovému krku je přilepen hmatník z indického palisandru osazený devatenácti pražci. Spodní výřez těla nabízí dobrý dohmat i na nejvyšších polohách hmatníku, mnozí jistě ocení i nízký dohmat nebo menší vzdálenost strun od sebe (šířka nultého pražce odpovídá 50 mm). Kobylka je též zhotovena z indického palisandru, samozřejmostí jsou přesné pozlacené ladící mechaniky v klasickém provedení. Design kytary vhodně doplňuje oboustranná lemovka a zdobná rozeta.

Tento konkrétní model je navíc osazen kvalitní elektronikou Fishman Flex M Blend, která nabízí snímání zvuku pomocí podkobylkového piezo snímače a mikrofonu. Akustický zvuk klasické kytary tak může s pomocí ozvučení obsáhnout podstatně větší prostor, než nabízí stěny vašeho obývacího pokoje.

Kytara je dodávána v obalu.

Španělská společnost Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: