Neohodnoceno

ALHAMBRA 8P

Vyprodáno
Kód: HN165121
Značka: Alhambra
40 390 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 5 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická kytara
Klasické kytary s označením 8P jsou součástí řady s označením Concert. Jedná se o ručně vyráběné celomasivní nástroje s perfektním zpracováním a špičkovými herními a zvukovými vlastnostmi. Představují dobrou volbu pro hráče hudebních škol a konzervatoří, zkušené kytaristy s roky praxe i profesionální muzikanty.

Přední deska kytary je zhotovena z masivního červeného cedru kvality AA+, zadní deska a luby z indického palisandru. Celomasivní materiály poskytují kytaře opravdu silný, hlasitý, zvuk se skvělou projekci. K cedrovému krku s ebenovou výztuhou je přilepen ebenový hmatník osazený devatenácti pražci. Kobylka je též zhotovena z ebenu, sedlo a nultý pražec z kosti poskytují strunám optimální vibraci. Stabilitu ladění zaručují přesné pozlacené mechaniky v klasickém provedení. Design kytary vhodně doplňuje oboustranná lemovka a zdobná rozeta.

Kytara je dodávána v kufru spolu s extra sedlovým pražcem. Díky tomu si každý hráč může přizpůsobit výšku dohmatu podle svých potřeb.

Španělská společnost Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: