Neohodnoceno

ALHAMBRA 8 Fc

Vyprodáno
Kód: HN165133
Značka: Alhambra
34 490 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 5 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická kytara
Klasické kytary od španělské značky Alhambra s označením F jsou určeny pro specifický styl hry flamenka. Konkrétně model 8 Fc z vyšší kvalitativní řady Concert nabízí celomasivní konstrukci těla, perfektní zpracování a špičkový zvuk ručně vyráběných nástrojů, který ocení pokročilí studenti hudebních škol a konzervatoří, zkušení kytaristé s roky praxe i profesionální muzikanti s oblibou v tomto specifickém stylu hry.

Přední deska kytary je zhotovena z masivního německého smrku kvality AA+, zadní deska a luby z masivního cypřiše. Nástroj tak disponuje působivým flamenko zvukem vyváženým v celém frekvenčním spektru a jasně definovaným tónem.

K cedrovému krku s ebenovou výztuhou je přilepen ebenový hmatník osazený devatenácti pražci. Kobylka je též zhotovena z ebenu, samozřejmostí jsou přesné ladící mechaniky v luxusním pozlaceném provedení. Tap Plate kolem ozvučnice nástroje neslouží primárně k ochraně laku/povrchu nástroje jako pickguard, ale k perkusní hře prsty typické pro styl flamenka. Luxusní zpracování podtrhuje zajímavý design hlavice, oboustranná lemovka těla a zdobná rozeta.

Kytara je dodávána v kufru spolu s extra sedlovým pražcem. Díky tomu si každý hráč může přizpůsobit výšku dohmatu podle svých potřeb.

Španělská společnost Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: