Neohodnoceno

ALHAMBRA 7 Fc-CT-E2

Vyprodáno
Kód: HN165144
Značka: Alhambra
35 390 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 5 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická elektroakustická kytara
Klasické kytary od španělské značky Alhambra s označením F jsou určeny pro specifický styl hry flamenka. Konkrétně model 7 Fc-CT-E2 z vyšší kvalitativní řady Conservatory nabízí celomasivní konstrukci těla, perfektní zpracování a špičkový zvuk ručně vyráběných nástrojů, který ocení pokročilí studenti hudebních škol a konzervatoří, zkušení kytaristé s roky praxe i profesionální muzikanti s oblibou v tomto specifickém stylu hry.

Přední deska kytary je zhotovena z masivního německého smrku kvality AA, zadní deska a luby z masivního cypřiše. Nástroj tak disponuje působivým flamenko zvukem vyváženým v celém frekvenčním spektru a jasně definovaným tónem. CT v názvu označuje užší tělo kytary (thinline) hluboké 65 mm.

K mahagonovému krku s ebenovou výztuhou je přilepen ebenový hmatník osazený devatenácti pražci. Kobylka je též zhotovena z ebenu, samozřejmostí jsou přesné ladící mechaniky v klasickém designu. Tap Plate kolem ozvučnice nástroje neslouží primárně k ochraně laku/povrchu nástroje jako pickguard, ale k perkusní hře prsty typické pro styl flamenka. Design kytary vhodně doplňuje zdobná rozeta.

Tento konkrétní model je navíc osazen kvalitní elektronikou Fishman Prefix-Pro Blend, která využívá kombinaci snímání zvuku podkobylkovým piezo snímačem Acoustic Matrix a interním mikrofonem. Akustický zvuk klasické kytary tak může s pomocí ozvučení obsáhnout podstatně větší prostor, než nabízí stěny vašeho obývacího pokoje.

Kytara je dodávána v obalu (gig bag).

Španělská společnost Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: