Neohodnoceno

ALHAMBRA 5 P CW E8

Na dotaz
Kód: HN200962
Značka: Alhambra
30 790 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 8 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická elektroakustická kytara
Klasické kytary s označením 5P jsou součástí kvalitativně vyšší řady s označením Conservatory. Jedná se stále o cenově dostupné modely ručně vyráběných kytar, které nabízí perfektní zpracování, dobré herní vlastnosti a kvalitní zvuk. Hru na tento nástroj tak ocení pokročilí studenti hudebních škol i zkušení kytaristé s lety praxe.

Přední deska kytary 5 P CW E8 je zhotovena z masivního červeného cedru kvality AA, což znamená, že se s léty kytara bude čím dál více a více rozehrávat. Zadní deska a luby jsou vyrobeny z vrstveného indického palisandru. K mahagonovému krku s ebenovou výztuhou je přilepen ebenový hmatník osazený devatenácti pražci. Kobylka je též zhotovena z ebenu, stabilitu ladění zaručují přesné pozlacené mechaniky v tradičním provedení. Design kytary vhodně doplňuje oboustranná lemovka a zdobná rozeta.

Tento konkrétní model je navíc osazen kvalitní elektronikou Fishman Flex M Blend, která nabízí snímání zvuku pomocí podkobylkového piezo snímače a mikrofonu. Akustický zvuk klasické kytary tak může s pomocí ozvučení obsáhnout podstatně větší prostor, než nabízí stěny vašeho obývacího pokoje.

Kytara je dodávána v obalu (gig bag).

Španělská společnost Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: