Neohodnoceno

ALHAMBRA 3 F-CT-E1

Vyprodáno
Kód: HN165139
Značka: Alhambra
20 590 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 5 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická elektroakustická kytara
Klasické kytary španělské značky Alhambra s označením F jsou určeny pro specifický styl hry flamenka. Konkrétně model 3 ze série Student nabízí perfektní zpracování a zvuk ručně vyráběných nástrojů za dostupnou cenu. Je určen začínajícím hráčům a studentům hudebních škol, kteří by rádi naučili tomuto specifickému stylu hry. Tento konkrétní model disponuje užším tělem s šířkou 65 cm a je navíc osazen kvalitní elektronikou Fishman Clasica M s integrovanou ladičkou.

Přední deska kytary byla vyrobena z masivního červeného cedru, což znamená, že se s léty bude čím dál více a více rozehrávat. Zadní deska a luby jsou vyrobeny z překližovaného javoru klen. K mahagonovému krku je přilepen hmatník z indického palisandru osazený devatenácti pražci. Spodní výřez těla zaručuje dobrý dohmat i na vyšších polohách hmatníku.

Kobylka je též zhotovena z indického palisandru, samozřejmostí jsou přesné ladící mechaniky s klasickými kolíky. Design kytary vhodně doplňuje dvojitá lemovka a zdobná rozeta.

Kytara je dodávána v obalu (gig bag).

Španělská společnost Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: