Neohodnoceno

ALHAMBRA 11P

Skladem
Kód: HN165124
Značka: Alhambra
51 990 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 5 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická kytara
Klasické kytary Alhambra s označením 11 jsou špičkové hudební nástroje z řady Concert. Jedná se pochopitelně o celomasivní nástroje jejichž zpracování, zvuk a herní vlastnosti je na té nejvyšší úrovni.

Přední deska kytary byla vyrobena z masivního červeného cedru kvality AA+, zadní deska a luby z masivního palisandru. K cedrovému krku s ebenovou výztuhou je přilepen ebenový hmatník osazený dvaceti pražci. Hmatník modelů 11P je o něco delší, tj. překrývá část ozvučnice, a nabízí tak místo pro dvacátý pražec vyžadovaný mnohými hráči. Dalším specifikem této kytary je patka krku z pěti kusů, která je pevnější než patky z jednoho kusu, a kladně ovlivňuje zvukový charakter nástroje.

Kobylka je též zhotovena z ebenu, stabilitu ladění zaručují luxusní pozlacené ladící mechaniky s ebenovými kolíky. Optimální přenos vibrací strun zajišťuje kostěný sedlový a nultý pražec. Design kytary vhodně doplňuje lemovka a zdobná rozeta.

Kytara byla vyrobena ručně s maximální péčí a je dodávána v kufru.

Španělská společnost Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: