Neohodnoceno

ALHAMBRA 10 Fp Pinana

Vyprodáno
Kód: HN174443
Značka: Alhambra
43 990 Kč
Kategorie: - 4/4 velikost (celá)
Hmotnost: 4 kg
HSCode: 9202903000
Annotation: Klasická kytara
Klasická kytara s označení 10 Fp Pinana vznikla ve spolupráci s flamenko kytaristou Carlosem Pinanou. Jedná se o celomasivní nástroj nazývaný „black“ podle tmavšího zabarvení palisandrových lubů a zadní desky. Přední deska kytary je zhotovena z masivního cedru s individuálně vyladěným žebrováním, zadní deska a luby z masivního indického palisandru. Použití cedru je v případě flamenko kytar méně časté. Nástroj tak disponuje krásně kulatým zvukem a větší zvukovou univerzalitou vhodnou i pro hru jiných hudebních stylů a technik.

K cedrovému krku s ebenovou výztuhou je přilepen ebenový hmatník osazený devatenácti pražci. Stabilitu ladění zaručují luxusní klasické pozlacené mechaniky. Tap Plate kolem ozvučnice nástroje neslouží k ochraně laku/povrchu nástroje jako pickguard, ale k perkusní hře prsty typické pro styl flamenka. Vizuální dojem podtrhuje zdobná rozeta, lemovka a tenký matný lak, který umožňuje dosáhnout průraznějšího zvuku.

Kytara byla vyrobena ručně s maximální péčí a je dodávána v kufru.

Španělská společnost Alhambra se výrobě akustických kytar věnuje již od roku 1965, kdy byl vyroben první prototyp. Ten se setkal s takovým úspěchem, že se malá firma brzy citelně rozrostla a díky velkému zájmu zákazníků začala kytary vyrábět ve velkém. Dodnes se ve firmě Alhambra používají tradiční kytarářské postupy, které se prolínají s využitím moderních technologií. Dřevo je pečlivě vybíráno a po zpracování podléhá každá kytara důkladné zvukové kontrole. Toužíte-li po klasickém zvuku španělské kytary, výrobky této firmy vás svým skvělým zvukem a perfektním zpracováním jistě zaujmou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: